google
twitter
logo
flaga PL flaga EN
Pinterest
Hotel Mazowiecki Łódź
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57, 90-640 Łódź
Recepcja
Hall
Pokój ensuite
Apartament
Restauracja
Lobby
Pokój 2 os. standard +
Pokój 26m²! Standard +
Pokój dla niepełnosprawnych
Sala Konferencyjna K2
Miniapartamnet, łazienka z Jakuzzi, hydromasaż
Pokój 2 os. Standard
26m²! 2 osobowy standard
OD NAS WSZĘDZIE BLISKO! ATLAS ARENA – 1,9 KM OD NAS WSZĘDZIE BLISKO! UL. PIOTRKOWSKA – 1,2 KM OD NAS WSZĘDZIE BLISKO! MANUFAKTURA – 2,5 KM OD NAS WSZĘDZIE BLISKO! TARGI ŁÓDZKIE – 2 KM OD NAS WSZĘDZIE BLISKO! DWORZEC KALISKI – 1,7 KM OD NAS WSZĘDZIE BLISKO! DWORZEC FABRYCZNY – 2,2 KM
Hotel Mazowiecki

Hotel Mazowiecki to wygodny i zadbany hotel klasy ekonomicznej w ciekawym punkcie Łodzi!

Hotel posiada 105 pokoi z ogólną ilością 147 miejsc noclegowych. Pokoje jedno – , dwu- i trzyosobowe - typu en suite i 1 mini apartament. Pokoje w różnych przedziałach cenowych od klasy economy do komfortowych pokoi typu studio.

Hotel wiele zyskuje na swojej lokalizacji, która łączy możliwość wytchnienia od śródmiejskiego zgiełku i doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum. Kilka pobliskich ulic prowadzi bezpośrednio na deptak ulicy Piotrkowskiej. Blisko stąd również na ul. Ogrodową, gdzie od wczesnego poranka do późnej nocy działają obiekty handlowe i rekreacyjne, skupione w centrum Manufaktura. To również doskonałe miejsce dla kibiców i wielbicieli widowisk, organizowanych w położonej o kilku minut ATLAS ARENIE, lub wystawców targowych i odwiedzających pobliskie Międzynarodowe Targi Łódzkie.

Jednak najważniejsze jest to, że spotkasz tu profesjonalną i gotową spełnić Twoje wszystkie potrzeby obsługę jakiej inne hotele mogą nam tylko pozazdrościć!

Baza hotelu:
  • 105 wygodnych pokoi jedno- i dwuosobowych (w tym typu studio i 1 apartament);
  • restauracja;
  • bar 24h;
  • 4 sale konferencyjne;
  • parking na 50 miejsc – gratis dla naszych gości!
  • internet wifi w całym obiekcie – gratis dla naszych gości!
SALE KONFERENCYJNE
Hotel Mazowiecki to nie tylko znakomita baza noclegowa, ale także profesjonalne sale konferencyjne. Doskonała infrastruktura noclegowa i konferencyjna pozwala dobrze wypocząć po pracowitym szkoleniu lub konferencji. Kompleksowa obsługa daje możliwość do organizowania szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu. Hotel posiada 4 sale konferencyjne o pojemności od 10 do 60 osób.

Hotel Mazowiecki - Łódź

Oferty specjalne